Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej i spółka ANWIL będą współpracować na rzecz wspierania edukacji studentów, współtworzenia drogi zawodowej absolwentów oraz rozwijania nowoczesnych technologii wdrażanych przez firmę. Dokument został podpisany 6 czerwca 2017 r. przez rektora prof. Sławomira Wiaka i dziekana Wydziału Chemicznego prof. Małgorzatę I. Szynkowską oraz reprezentujących ANWIL - prezesa Zarządu Jacka Podgórskiego i dyrektora ds. personalnych Andrzeja Kisielewskiego.

Więcej informacji:

foto: Filip Podgórski

27 lipca 1848 urodził się Friedrich Ernst Dorn, niemiecki fizyk, odkrywca radonu (1900).

Eliksir nr 5

Zobacz jak wyglądają studia chemiczne na jednym z najlepszych wydziałów politechnicznych w Polsce

Film prezentujący Wydział Chemiczny PŁ

Nauka Movi(e): Śladami zagadki chemicznej...