Miło nam poinformować, że w turnieju wzięło 8 dwuosobowych drużyn. Do finału przeszły drużyny o jakże wdzięcznie brzmiących nazwach „Nanostwory”, „Angelika i Julita” oraz „Nefretus”. Po „zażartej” walce o prawo do wycieczki do Pragi, wygrał „Nefretus” w składzie Kamil KrasickiPaweł Kubik.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, wiedzy i poczucia humoru, a zwycięzcom życzymy udanej majówki w Pradze!

Zespół Erasmusa na Wydziale Chemicznym

22 stycznia 1796 urodził się Karl Claus, rosyjski chemik oraz botanik, który w 1844 odkrył ruten.

Zobacz jak wyglądają studia chemiczne na jednym z najlepszych wydziałów politechnicznych w Polsce

Film prezentujący Wydział Chemiczny PŁ

Nauka Movi(e): Śladami zagadki chemicznej...

Nauka movi(e): Prof. Halina Abramczyk opowiada o efektach wielu lat swojej pracy na Wydziale Chemicznym PŁ oraz o problemach kobiet w świecie naukowym