chemia Background Fade2

Od 23.10.2018 r. ruszają zapisy na Warsztaty związane z zagadnieniami Chemii Analitycznej - skierowane do studentów I stopnia studiów stacjonarnych, semestr 5 i 6; oraz II stopnia studiów stacjonarnych, semestr 1 i 2 na kierunkach Chemia, Technologia chemiczna, Nanotechnologia, ABIOM, Ochrona środowiska, Chemia budowlana.

Zgłoszenia przyjmowane będą w dniach od 23 do 26 października 2018 r. w godz. 10-13 w Biurze Projektu, które mieści się w budynku A33, wejście A, II piętro.

Na stronie projektu www.zpu.p.lodz.pl dostępne są Zasady rekrutacji oraz Formularz zgłoszeniowy studenta/studentki, który należy wydrukować w kolorze, wypełnić niebieskim tuszem a następnie złożyć w Biurze Projektu. Formularz dostępny jest także w Biurze Projektu.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Dział Projektów,  e-mail: , tel. 21-07

Rekrutacja do projektu ma charakter ciągły i będzie prowadzona w kilku turach.

Terminy naborów do projektu są na bieżąco umieszczane w zakładce Aktualności na stronie projektu.

Działania realizowane są w ramach projektu "Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej”, który  jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

16 listopada 1938 szwajcarski chemik Albert Hofmann dokonał syntezy LSD, jednej z najaktywniejszych substancji psychodelicznej o właściwościach halucynogennych.

Czujesz Chemie Do Chemii
Poteguj Mozliwosci Chemia