chemia Background Fade2

KURS BHP – dodatkowy termin

W celu uzyskania dostęp do Multimedialnego Kursu BHP należy kolejno przejść przez ścieżkę:

virtul.p.lodz.pl, następnie wybrać zakładkę WIKAMP, Strefa studenta i Kurs BHP. Na kolejnej stronie należy wybrać ponownie zakładkę Kurs BHP i zalogować się do platformy hasłem uzyskanym w Bibliotece lub z Dziekanatu.

Na wyświetlonej stronie należy podać klucz dostępu w polu: "Sesja Lato 2019". Klucz dostępu do kursu: BHP_Sesja Multimedialny Kurs BHP dostępny będzie w terminie do 16.09.2019r.

Niezaliczenie kursu w wyznaczonym terminie skutkować będzie brakiem rejestracji na kolejny semestr.

W razie problemów z wyświetlaniem kursu, zaleca się wyłączenie programów blokujących "wyskakujące okienka" oraz aktualizacje oprogramowania Adobe Flash Player. Wszystkie problemy proszę zgłaszać na adres

16 września 1853 urodził się Albrecht Kossel, niemiecki biochemik, zajmujący się badaniami substancji białkowych. W roku 1896 odkrył histydynę, a w 1910 za prace nad białkami otrzymał Nagrodę Nobla.

EMEC20

ISSS2019