Szanowne Studentki,
Szanowni Studenci,

Jeśli intryguje Was nauka i myślicie o karierze naukowca, serdecznie Was zapraszamy do aplikowania. Interdyscyplinarna Szkoła Doktorska PŁ oferuje kształcenie w 12 dyscyplinach i w aż 4 dziedzinach naukowych prowadzone w języku angielskim. Oferujemy Wam ciekawą przygodę z nauką, wspartą zajęciami z umiejętności miękkich i transferowalnych, wykładami profesorów wizytujących oraz mobilnością. W IDS każdy doktorant otrzymuje stypendium oraz ma ubezpieczenie społecznie i zdrowotne.

Przydane linki:
Rekrutacja – sprawdź zasady: https://www.p.lodz.pl/en/application-process-interdisciplinary-doctoral-school

3 grudnia 1900 urodził się Richard Kuhn, niemiecki biochemik, laureat Nagrody Nobla (1938) za prace nad karotenoidami i witaminami.