W celu uzyskania dostępu do Multimedialnego Kursu BHP należy kolejno przejść przez ścieżkę:

virtul.p.lodz.pl, następnie wybrać zakładkę WIKAMP, Strefa studenta
i Kurs BHP. Na kolejnej stronie należy wybrać zakładkę Kurs BHP I i II Stopień Studiów
i zalogować się do platformy hasłem uzyskanym w Bibliotece, Dziekanatu lub SMSem.

Na wyświetlonej stronie należy podać klucz dostępu w polu:
"Chemia styczeń 2021".
Klucz dostępu do kursu: Chemia-01-21

Multimedialny Kurs BHP dostępny będzie w terminie do 25.01.2021r.
Niezaliczenie kursu w wyznaczonym terminie skutkować będzie brakiem rejestracji na kolejny semestr.

Wszystkie problemy proszę zgłaszać na adres

W wyniku zmiany zakresu i treści szkolenia, każdy student, który nie zaliczył jeszcze kursu BHP w bieżącym semestrze, zobligowany jest do jego przejścia w nowej wersji.

W związku z powyższym, nie mam możliwości przepisania zaliczenia na podstawie wcześniej odbytego kursu.

25 stycznia 1627 urodził się Robert Boyle, chemik oraz fizyk brytyjski, który rozwinął chemiczną analizę jakościową, zastosował wskaźnik umożliwiający rozróżnienie roztworów kwasów oraz zasad, a także, niezależnie od Edme Mariotte’a, sformułował tzw. prawo Boyle’a-Mariotte’a.