Ze względu na aktualizację treści kursu BHP, nie ma możliwość przepisania zaliczenia w oparciu o wcześniej odbyte szkolenie.

W celu uzyskania dostępu do Multimedialnego Kursu BHP, należy kolejno przejść przez ścieżkę:

virtul.p.lodz.pl, następnie wybrać zakładkę WIKAMP, Strefa studenta
i Kurs BHP. Na kolejnej stronie należy wybrać zakładkę Kurs BHP I i II Stopień Studiów
i zalogować się do platformy hasłem uzyskanym w Bibliotece, Dziekanatu lub SMSem.

Na wyświetlonej stronie w polu "Chemia październik 2021"należy podać klucz dostępu, który brzmi: X_Chemia

Multimedialny Kurs BHP dostępny będzie w terminie do 31.10.2021 r.

Niezaliczenie kursu w wyznaczonym terminie skutkować będzie brakiem rejestracji na kolejny semestr.

Wszystkie problemy proszę zgłaszać na adres

16 października 1873 urodził się Lew Czugajew, rosyjski chemik, wprowadził do analizy chemicznej tzw. odczynnik Czugajewa, stosowany jako bardzo czuły wskaźnik do wykrywania szeregu metali.

KCh3W