chemia Background Fade2

Zapraszamy do wysłuchania wykładu p. prof. George Wypycha z Kanady pt. "Siedź w kącie, a znajdą cię", który odbędzie się 15 października (poniedziałek) o godz. 12:15 w sala konferencyjnej Wydziału Chemicznego PŁ.

PREZENTACJA

Wybór kierunku badań powinien nie tylko być związany z wieloletnim programem badan prowadzonych przez daną instytucję, ale także odzwierciedlać najnowsze trendy w nauce, a przede wszystkim istniejące potrzeby w świecie techniki i produkcji. Zmiany, które zaszły w tej dziedzinie, zostały omówione w kontekście działalności publikacyjnej, która decyduje o dalszym wykorzystaniu uzyskanych wyników.

Prezentacja odpowiada albo sugeruje odpowiedzi na szereg pytań związanych z publikowaniem książek, kreatywnym procesem ich pisania i technicznym przygotowaniem manuskryptu do publikacji. Część prezentacji jest poświęcona nowoczesnym metodom publikowania, drukowania i marketingu książek, oraz najbardziej efektywnego wyboru wydawnictwa. Pisanie książek technicznych i beletrystycznych zostało przeanalizowane porównując profesjonalną wiedzę autora tej prezentacji z wiedzą zawarta w książce znanego japońskiego pisarza Haruki Murakami, dostępnej również w języku polskim.

Załączniki:
Pobierz plik (George_Wypych-biography.pdf)George_Wypych-biography.pdf63 kB

20 lutego urodził się Robert Huber, niemiecki biochemik, laureat nagrody Nobla za wyznaczenie trójwymiarowej struktury centrum reakcji fotosyntezy u bakterii (1988).

Czujesz Chemie Do Chemii
Poteguj Mozliwosci Chemia