chemia Background Fade2

Corocznie studenci PŁ, w dobrowolnym głosowaniu, oceniają w ankietach swoich wykładowców m.in. za ich zaangażowanie i sposób przekazywania wiedzy. Organizatorem konkursu na Najlepszego Nauczyciela jest Samorząd Studencki PŁ. Wyniki konkursu na Najlepszego Nauczyciela roku akademickiego 2017/2018 zostały ogłoszone 18 grudnia. Na Wydziale Chemicznym laureatem konkursu został dr inż. Andrzej Żarczyński - serdecznie gratulujemy!

Lista zwycięzców  w poszczególnych jednostkach na stronie: https://www.p.lodz.pl/pl/najlepsi-nauczyciele-na-pl-mijajacym-roku

21 marca 1768 urodził się Jean Baptiste Joseph Fourier, francuski matematyk, twórca teorii szeregów Fouriera i transformacji Fouriera, która jest szeroko wykorzystywana w przetwarzaniu informacji analitycznych.

ISSS2019

Poteguj Mozliwosci Chemia