chemia Background Fade2

7 stycznia 2019 roku rozpoczyna się XIII edycja stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.
Zgodnie z warunkami konkursu w konkursie mogą brać udział czynni studenci PŁ I i II stopnia oraz absolwenci, którzy ukończyli studia po 01.10.2018r. tj. w roku akademickim 2018/19 ale przed dniem 25.01.2019 r. i uzyskali z pracy dyplomowej ocenę co najmniej 4,5
W konkursie mogą brać udział osoby, które zamieszkują na stałe na terenie województwa łódzkiego lub siedziba ich uczelni znajduje się na terenie województwa łódzkiego.

Szczegółowe informacje, Regulamin oraz wszystkie niezbędne wnioski dostępne są w załącznikach oraz na stronie internetowej Politechniki Łódzkiej w zakładce studenci:

oraz na stronie
www.intelektualne.lodzkie.pl .

16 stycznia 1767 urodził się Anders Gustaf Ekeberg, szwedzki chemik, odkrywca tantalu (1802).

Czujesz Chemie Do Chemii
Poteguj Mozliwosci Chemia