Chemia Background Fade2

Nauczyciele akademiccy, prowadzący wykłady, ćwiczenia audytoryjne i projekty, zobowiązani są przez Dziekana Wydziału Chemicznego do prowadzenia kształcenia na odległość do czasu powrotu studentów na zajęcia kontaktowe za pomocą narzędzi dostępnych na platformie Wikamp lub drogą e-mailową. Adresy studentów przypisanych do poszczególnych grup zostaną udostępnione przez dziekanat Wydziału Chemicznego na e-mailowy wniosek kierownika przedmiotu (, ).

Przewodniczący Rad Kierunków Studiów zobowiązani są do kontrolowania aktywności kierowników przedmiotów co do realizacji kształcenia na odległość.

dr hab. inż. Beata Brożek-Płuska, prof. uczelni
dr hab. inż. Izabela Witońska, prof. uczelni
prof. dr hab. inż. Krzysztof Strzelec
dr hab. inż. Agnieszka Czylkowska, prof. uczelni
prof. dr hab. inż. Piotr Ulański

75 lat PŁ

6 kwietnia 1920 urodził się Edmond H. Fischer, laureat nagrody Nobla (1992) za opisanie procesu odwracalności fosforylacji jako włącznika uruchamiającego białka i regulującego różne procesy komórkowe.

EMEC20