Chemia Background Fade2

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, agencja wykonawcza ministra nauki i szkolnictwa wyższego, ogłosiło II edycję konkursu „Uczelnia dostępna”, finansowanego z Funduszy Europejskich - Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER). Konkurs to szansa dla kolejnych uczelni z całej Polski na dostosowanie się do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, co stanowi jeden z celów rządowego Programu „Dostępność Plus”. 150 mln zł na dostosowanie oferty kolejnych uczelni do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Załączniki:
Pobierz plik (Uczelnia_dostepna_informacje.pdf)Uczelnia_dostepna_informacje.pdf468 kB

75 lat PŁ

8 czerwca 1916 urodził się Francis Crick, angielski biochemik oraz genetyk molekularny. W 1962 otrzymał Nagrodę Nobla. Współodkrywca struktury cząsteczkowej DNA.

EMEC20