Aplikuj na staż, jeżeli jesteś studentem ostatnich lat studiów lub absolwentem uczelni wyższej niezależnie od wieku.

Oferujemy ponad 40 miejsc stażowych w ramach wielu różnych specjalizacji i kierunków: ścisłych, ekonomicznych, humanistycznych. Podczas staży będzie można uczestniczyć w projektach wyjątkowych, realizowanych na skalę niedostępną nigdzie indziej: rozwoju energetyki, obszarach innowacji projektowych, produktowych, procesach zakupowych, logistycznych czy sprzedażowych, pracować przy nowych technologiach, projektach ochrony środowiska, innowacyjnych wdrożeniach w sieciach stacji paliw, wziąć udział w opracowywaniu procesów biznesowych, nowych rozwiązań inżynieryjnych, finansowych czy projektach marketingowych.

Możliwość realizowania stażu mają mieszkańcy całej Polski z uwagi na  wybór spośród Spółek ORLENU uczestniczących w tej edycji programu: PKN ORLEN, Anwil, Orlen CUK, Orlen Laboratorium, Orlen Paliwa, Orlen Południe oraz Spółki Grupy Energa: Energa OZE, Energa Enspirion. Wprawdzie zespoły, do których poszukiwani są stażyści są zlokalizowane w 10 miastach, to część zadań stażowych może być realizowana hybrydowo, co daje możliwość zdobywania doświadczenia niezależnie od miejsca zamieszkania.

Staże trwają 6 miesięcy, od lipca, są płatne i są okazją do zdobycia umiejętności zawodowych, rozwoju osobistego przy wsparciu indywidualnego opiekuna oraz są możliwością pogłębiania kompetencji miękkich w ramach organizowanych warsztatów grupowych w społeczności stażystów.

Aplikacje można przesyłać do 3 maja w odpowiedzi na ogłoszenia stażowe opublikowane w zakładce kariera na stronie internetowej PKN ORLEN TUTAJ oraz w zakładkach Spółek uczestniczących w aktualnej edycji programu stażowego.

Więcej informacji na temat programu stażowego TUTAJ​

Orlen

18 maja 1901 urodził się Vincent du Vigneaud, amerykański biochemik, który w 1955 otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii za prace dotyczę biochemicznie ważnych związków siarki. Prowadził także badania dotyczące metabolizmu aminokwasów oraz struktury biotyny i insuliny.