Wnioski przyjmowane są w dziekanacie Wydziału Chemicznego, pok. 138
środa – nieczynne
czwartek w godz. 11:30 – 15:00
piątek w godz. 10:00 -  13:00

Od roku akademickiego 2020/21 studenci generują wszystkie rodzaje wniosków o pomoc materialną z webdziekanatu. Wszystkie formularze muszą posiadać kod kreskowy.

Wnioski muszą być odpowiednio wypełnione, podpisane, dołączone wszystkie dokumenty zgodnie z Regulaminem Pomocy Materialnej (dostępny na stronie www.p.lodz.pl w zakładce POMOC MATERIALNA)

Wszystkie wzory wniosków, regulaminy, komunikaty Rektora dotyczące kwot stypendiów, terminów składania wniosków, wytyczne dotyczące składania dokumentów o pomoc materialną, informacje na temat ubezpieczenia zdrowotnego znajdują się na stronie www.p.lodz.pl w zakładce STUDENCI- Stypendia dla studentów i doktorantów – Pomoc materialna

3 grudnia 1900 urodził się Richard Kuhn, niemiecki biochemik, laureat Nagrody Nobla (1938) za prace nad karotenoidami i witaminami.