Chemia Background Fade2

12st

Od 1 czerwca dopuszcza się możliwość prowadzenia przez DYPLOMANTÓW na terenie Uczelni badań do prac dyplomowych oraz realizacji przez STUDENTÓW badań w ramach projektów naukowych, w których są oni zatrudnieni. Odbywa się to na pisemny wniosek STUDENTA po uzyskaniu pozytywnej opinii Promotora/Kierownika projektu i zgody Kierownika jednostki, w której prowadzone są badania. Należy skan takiego wniosku z prośbą o zgodę na prowadzenie badań wysłać do swojego Promotora/Kierownika projektu, który uzgodni z Kierownikiem jednostki warunki prowadzenia badań przez studenta. Termin złożenia prac dyplomowych to 16 września 2020 r. Studenci, którzy na czas badań potrzebują zakwaterowania na Osiedlu Akademickim PŁ, muszą wystąpić z podaniem zgodę na ponowne zakwaterowanie.

Wszystkie wzory podań znajdują się na stronie chemia.p.lodz.pl w zakładce studenci/pliki dla studentów.

75 lat PŁ

16 lipca 1926 urodził się Irwin Rose, amerykański biolog, laureat Nagrody Nobla (2004) w dziedzinie chemii za odkrycie procesu degradacji białek w komórkach.

EMEC20