Aktualne informacje dotyczące oferty ubezpieczenia NNW i OC są dostępne na stronie www.fundacja.p.lodz.pl

Ochrona udzielana jest od dnia następnego po dniu zawarcia umowy ubezpieczenia (opłacenia składki) jednak nie wcześniej niż od dnia 01.10.2020 roku i trwa do dnia 30 września 2021 roku.

W celu potwierdzenia ubezpieczenia należy zgłosić się do dziekanatu z certyfikatem potwierdzającym zawarcie umowy ubezpieczenia w INTERRISK TU SA VIG otrzymanym na swój adres e-mail.

Do ewentualnego zgłoszenia szkody w INTERRISK TU SA VIG należy zachować potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia za pośrednictwem platformy EDU Plus, które przyjdzie na skrzynkę e-mail.

30 listopada 1768 urodził się Jędrzej Śniadecki, polski lekarz, biolog oraz chemik, który pracował nad teorią procesów rozpuszczania. Opracował zręby polskiej terminologii chemicznej oraz napisał polski podręcznik chemii (Początki chemji).