Obowiązujące w semestrze Lato 2020/21 terminy "Egzaminu kompetencyjnego" dla studentów III semestru II stopnia studiów (studiów magisterskich):

CHEMIA: 31 maja 2021 r. (poniedziałek), 16 czerwca 2021 r. (środa), 30 czerwca 2021 r. (środa);
CHEMIA W KRYMINALISTYCE: 1 czerwca 2021 r. (wtorek), 17 czerwca 2021 r. (czwartek), 1 lipca 2021 r. (czwartek);
TECHNOLOGIA CHEMICZNA: 2 czerwca 2021 r. (środa), 18 czerwca 2021 r. (piątek), 2 lipca 2021 r. (piątek).

O formie egzaminu oraz warunkach jego organizacji (w tym o zapisach) i sposobie przeprowadzania studenci zostaną poinformowani nie później niż na miesiąc przed pierwszym z wyznaczonych terminów.

Prodziekan ds. kształcenia dr hab. inż. Beata Brożek-Płuska, prof. uczelni
Prodziekan ds. studenckich dr hab. inż. Izabela Witońska, prof. uczelni

24 czerwca 1835 urodził się Johannes Wislicenus, niemiecki chemik, który wprowadził pojęcie izomerii geometrycznej.

KCh3W