chemia Background Fade2

III Doktoranckie Sympozjum Nanotechnologii NanoMat 13-14 czerwca 2019 r. Wydział Chemii Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Tamka 12, Łódź.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy dyplomantów i doktorantów chemii, fizyki, biologii, medycyny, inżynierii materiałowej zajmujących się nanotechnologią, inżynierią materiałową i chemią materiałów.

Sympozjum będzie kontynuacją zorganizowanych z sukcesem dwóch poprzednich edycji. Konferencja objęta jest patronatem Rektora Uniwersytetu Łódzkiego, Rektora Politechniki Łódzkiej oraz Polskiego Towarzystwa Chemicznego i odbędzie się w dniach 13–14 czerwca 2019 w Łodzi.Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody za najciekawsze wystąpienia ustne i posterowe.

Więcej informacji o konferencji oraz terminach zgłoszeń:

19 czerwca 1897 urodził się Cyril Hinshelwood, brytyjski chemik, laureat Nagrody Nobla (1956) za badania dotyczące kinetyki reakcji chemicznych.

EMEC20

ISSS2019