Chemia Background Fade2

Zapraszamy studentów Wydziałów Chemicznego oraz Biotechnologii i Nauk o Żywności.

Miejsce stażu: Ruszczyn – okolice Bełchatowa  (pow. radomszczański, woj. łódzkie)

BEWA Sp. z o.o. istnieje na rynku od 25 lat. Jesteśmy jednym z największych producentów wody źródlanej i napojów w Polsce, firmą o polskim kapitale, z 350 osobową załogą w pełni zaangażowaną w swoją pracę. Dostarczamy wodę i napoje do największych sieci handlowych w kraju - JMP (sieć sklepów Biedronka), Eurocash (sieć sklepów ABC, Delikatesy Centrum), Kaufland, Selgros, Specjał, Carrefour.

U nas:
  - poznasz od strony praktycznej techniki analiz :
 - fizykochemiczne dla wód, napojów i  soków (pH, przewodność, wodorowęglany, oznaczanie pierwiastków  w wodzie , analiza nasycenia dla wód i napojów gazowanych, dla produktów cukrowych i soków – Bx, kwasowość, mętność , zawartość witaminy C)
 - sensoryczne tj. smak, zapach, wygląd, konsystencja plus możliwy udział w panelach sensorycznych
- zapoznasz się z przepisami BHP, wewnętrznymi instrukcjami metodyk badań,  planem badań i kartami produktu
- nauczysz się obsługi urządzeń do wykonywania analiz

Czego oczekujemy:

- książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych
- dobrej znajomość MS Office
- dokładności oraz chęci do nauki i pogłębiania wiedzy
- dyspozycyjności – długość i termin praktyk do indywidualnych ustaleń

Prosimy o składanie aplikacji na adres :
Uprzejmie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tej oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

75 lat PŁ

23 września 1855 austriacki chemik Carl Auer von Welsbach opatentował koszulkę Auera, stosowaną jako żarnik w lampach gazowych.

EMEC20