Dziekanat

Godziny przyjęć interesantów:

poniedziałek 1000 - 1300
wtorek 1000 - 1300
środa dziekanat nieczynny
czwartek 1130 - 1500
piątek 1000 - 1300


Pracownicy:

mgr inż. Ewa Jędrych kierownik dziekanatu tel. 42 631-31-00
ewa.jedrych@p.lodz.pl
lic. Anna Brzęczkowska studia doktoranckie
praktyki studenckie
programy studiów
tel. 42 631-31-04
anna.brzeczkowska@p.lodz.pl
mgr Anna Cabaj projekty edukacyjne i celowe
promocja Wydziału
tel. 42 631-31-04
anna.cabaj@p.lodz.pl
dr inż. Małgorzata Czerwińska plany obciążeń dydaktycznych
sprawy naukowe
tel. 42 631-31-02
malgorzata.czerwinska@p.lodz.pl
mgr Elżbieta Cyniak studia stacjonarne I stopnia
dyplomy
tel. 42 631-31-03
elzbieta.cyniak@p.lodz.pl
mgr Ewa Tomczak-Marciniak studia stacjonarne II stopnia
dyplomy
tel. 42 631-31-03
ewa.tomczak-marciniak@p.lodz.pl
Jadwiga Zarzycka sprawy socjalno-bytowe, zdrowotne
legitymacje studenckie (ELS)
opłaty za studia
tel. 42 631-31-04
jadwiga.zarzycka@p.lodz.pl
Biuro Projektu Alchemium
90-543 Łódź, ul. Żeromskiego 114 Budynek A34, I p.
  tel. 42 631-28-78
dr inż. Jacek Kędzia główny specjalista ds. Alchemium tel. 42 631-28-78
jacek.kedzia@p.lodz.pl
inż. Mateusz Krysiak sprawy inżynieryjno-techniczne Alchemium mateusz.krysiak@p.lodz.pl
dr inż. Marcin Zaborowski sprawy teleinformatyczne Alchemium
rezerwacja audytoriów
marcin.zaborowski@p.lodz.pl
mgr Jolanta Kustrzyńska
mgr Urszula Załóg
zamówienia publiczne tel. 42 631-38-68
fax 42 636-14-84
jolanta.kustrzynska@p.lodz.pl
urszula.zalog@p.lodz.pl
Romuald Charchowski samodzielny referent tel. 42 631-28-74
romuald.charchowski@p.lodz.pl
mgr Małgorzata Kędzierska kierownik administracyjno-techniczny wydziału tel. 42 631-28-74
malgorzata.kedzierska@p.lodz.pl

Administracja strony internetowej: dr inż. Lesław Sieroń, leslaw.sieron@p.lodz.pl, tel. 42 631-31-11

 

Siedziba:
ul. Żeromskiego 114,
budynek A34
90-543 Łódź

Adres do korespondencji:
ul. Żeromskiego 116
90-924 Łódź

w3w3d@adm.p.lodz.pl

Mapa kampusu