„Na pograniczu chemii i biologii” - XVIII Ogólnopolskie Seminarium dla Doktorantów i Studentów 12-15 czerwca 2022, Smardzewice

W dniach 12-15 czerwca 2022 roku odbędzie się XVIII Ogólnopolskie Seminarium dla Doktorantów i Studentów „Na pograniczu chemii i biologii” po raz pierwszy w centrum Polski. W tym roku zapraszamy Państwa do Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnego MOLO, położonego na terenie malowniczego Sulejowskiego Parku Krajobrazowego (woj. łódzkie). Zachęcamy do uczestnictwa w Seminarium przede wszystkim doktorantów, ale też studentów, pracowników naukowych, a także ich sympatyków, reprezentujących uczelnie i instytuty naukowe – uniwersytety, politechniki, uczelnie rolnicze, medyczne, ekonomiczne oraz inne typy szkół wyższych i ośrodków prowadzących studia o tematyce związanej z naukami chemicznymi oraz biologicznymi.

Celem Seminarium jest umożliwienie doktorantom i studentom przedstawienia wyników swoich badań, sprawdzenie umiejętności prezentowania prac oraz nawiązanie kontaktów z doktorantami i profesorami z ośrodków badawczych z całej Polski. Podczas Seminarium istnieje możliwość prezentowania wyników badań tylko i wyłącznie w formie komunikatu ustnego, który może być wygłoszony w języku polskim lub angielskim. Wszystkim wygłaszającym oferujemy możliwość opublikowania i wydrukowania prac w monografii „Na pograniczu chemii i biologii” ukazującej się nakładem Wydawnictwa Naukowego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prace te, w zamierzeniu stanowiące część teoretyczną doktoratu lub jego fragment, byłyby opublikowane w postaci rozdziału kolejnego tomu (rozdział w monografii).

Strona WWW: https://npcib.home.amu.edu.pl