Stypendium w projekcie OPUS LAP 2023

Praca w projekcie naukowym NCN OPUS-LAP pt: Metoda syntezy katalizatorów rozwiązaniem umożliwiającym kontrolę selektywności uwodornienia związków chemicznych otrzymanych z cukrów.

Wymagania:

• Status studenta pierwszego stopnia, drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich, realizowanych w uczelniach na terytorium Polski;
  • Duża motywacja do pracy naukowej, umiejętność́ pracy w grupie, samodzielność, kreatywność.
  • Zainteresowanie syntezą nanomateriałów, katalizą i procesami związanymi z przetwórstwem biomasy będzie mile widziana

Oferujemy:

· Wynagrodzenie w formie stypendium NCN (1300 zł miesięcznie) przez okres 6 miesięcy.

· Pracę w bardzo ciekawym projekcie dotyczącym syntezy nanomateriałów do reakcji otrzymywania biopaliw i dodatków biopaliwowych.

Możliwość realizacji praktyk studenckich/pracy magisterskiej/inżynierskiej

Zgłoszenie powinno zawierać:

1. Życiorys uwzględniający informacje o dotychczasowej działalności naukowej i osiągnięciach naukowych,

2.List motywacyjny zawierający opis zainteresowań naukowych kandydata/kandydatki z informacją o przetwarzaniu danych osobowych --- klauzula informacyjna i klauzula zgody - formularz w załączeniu do ogłoszenia.

• Termin składania dokumentów: 15.05.2023 mailowo na adres: (agnieszka.ruppert@p.lodz.pl)
  • O terminie ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej wybrani kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.
    W przypadku rezygnacji wyłonionego kandydata, rezerwuje się prawo wskazania kolejnego kandydata z listy rankingowej.
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych według poniższego wzoru:
    „Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej dokumentacji dla celów postepowania konkursowego w ramach otwartego konkursu na udział w realizacji projektu ‘Konkurencyjne katalizatory oparte na metalach nieszlachetnych do konwersji biomasy do związków o ważnym znaczeniu przemysłowym’ w ramach studiów doktoranckich na Wydziale Chemicznym Politechniki Łódzkiej.