ptchem
Data dodania 28/06/2022 - 23:57
Kategorie
Zarząd Oddziału Łódzkiego PTChem zaprasza na wykład Zygmunt S Derewenda, PhD, DSc David A. Harrison Distinguished Teaching Professor and Educator Department of Molecular Physiology and Biological Physics University of Virginia, School of Medicine zatytułowany: „Wiązania wodorowe typu C-H…..O rola w biologii” Wykład odbędzie się online w dniu 30 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 15:00, na platformie TEAMS
BKolesińska
Data dodania 23/06/2022 - 20:58
Kategorie
Prof. Beata Kolesińska z Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej otrzymała tytuł Człowieka Roku 2022. Jest to prestiżowe coroczne wyróżnienie przyznawane przez redakcję Panoramy Gospodarczej dwóm osobom – kobiecie i mężczyźnie. Nagroda została wręczona w czasie Międzynarodowego Forum Gospodarczego, które miało swoją 4. edycję.
cbmim
Data dodania 26/05/2022 - 23:32
Kategorie
Zapraszamy do wzięcia udziału w XXI Ogólnopolskich Warsztatach Naukowych "Postęp w Kontrolowanej Polimeryzacji Rodnikowej", organizowanych przez Centrum Badan Molekularnych i Makromolekularnych PAN w Łodzi, pod auspicjami Sekcji Polimerów Polskiego Towarzystwa Chemicznego.