prof. Krzysztof Józwik rektor Politechniki Łodzkiej
Data dodania
Kategorie
Prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik, rektor Politechniki Łódzkiej, został wybrany na przewodniczącego Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych (KRPUT) w kadencji 2024-2028.
prof. Krzysztof Józwik rektor Politechniki Łodzkiej
Data dodania
Kategorie
Prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik, rektor Politechniki Łódzkiej został wybrany na przewodniczącego Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych (KRPUT) w kadencji 2024-2028.
CCTA_15
Data dodania
Kategorie
XV Konferencja Kalorymetrii i Analizy Termicznej (CCTA 15) jest kolejnym z cyklu wydarzeń współorganizowanych przez Polskie Towarzystwo Kalorymetrii i Analizy Termicznej (PTKAT), tym razem wraz z Wydziałem Chemicznym Politechniki Gdańskiej i Towarzystwem Naukowym im. Stanisława Staszica. Konferencja poświęcona jest zastosowaniu różnych metod analizy termicznej w wielu dziedzinach nauki i techniki.
Doktoraty wdrożeniowe z PŁ
Data dodania
Kategorie
W Politechnice Łódzkiej od kilku lat są realizowane doktoraty wdrożeniowe w ramach Interdyscyplinarnej Szkoły Doktorskiej PŁ. Tematyka tych prac odpowiada na konkretne potrzeby otoczenia i powstaje w ścisłej współpracy z firmami, które planują wdrożenie nowego produktu czy też technologii powstającej na PŁ. W kolejnych artykułach na stronie będziemy prezentować niektóre z nich.
MORE_2024
Data dodania
Kategorie
Jeśli w przyszłym lub kolejnym roku zdajesz maturę i marzysz o studiach w renomowanej uczelni, to mamy dla Ciebie coś absolutnie wyjątkowego! Przygotowanie do matury, zaawansowana wiedza oraz indeks na PŁ – to wszystko czeka na Ciebie w programie rekrutacyjnym MORE z Politechniką Łódzką.
 XV Sesja Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików
Data dodania
Kategorie
W 2024 roku głównym organizatorem XV Sesji Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików jest Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej. XV Sesja Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików organizowana jest pod Patronatem Honorowym JM Rektora PŁ, prof. dr hab. inż. Krzysztofa Jóźwika.
PZPTS
Data dodania
Kategorie
Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl
CAS SciFinder Discovery Platform
Data dodania
Kategorie
W imieniu firmy ACS International, Ltd właściciela i dostawcy CAS SciFinder Discovery Platform, pragniemy zaprosić na szkolenie dedykowane społeczności PŁ, poświęcone najbardziej przydatnym funkcjom i najnowszym aktualizacjom tej platformy. Szkolenie będzie prowadzone online, na platformie Teams, w języku angielskim.

Strona dziala - zabbix