12. edycja European Young Engineers Conference

.

W imieniu Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej "Venturi" działającego na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej, mam przyjemność poinformować o trwającej rejestracji do dwunastej edycji European Young Engineers Conference oraz zaprosić Państwa do wzięcia w niej udziału.

European Young Engineers Conference jest coroczną konferencją zrzeszającą studentów zarówno 1-go, 2-go jak i 3-go stopnia z całego świata. W trakcie Konferencji uczestnicy mogą wziąć udział w sesjach plenarnych oraz sesjach posterowych, a także uczestniczą w dyskusjach dotyczących przyszłości i trendów w inżynierii chemicznej i procesowej oraz powiązanych polach nauki. W tym roku odbywa się ona w dniach od 15 do 17 kwietnia 2024 roku, w formie stacjonarnej w budynku Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej na ul. Waryńskiego 1 w Warszawie. Uczestnicy mogą liczyć na fachową ocenę zaprezentowanej przez nich pracy przez starannie wybraną Komisję Naukową, a co więcej na zamieszczenie przygotowanych abstraktów oraz artykułów w oficjalnej monografii EYEC. Najlepiej ocenione prezentacje plenarne oraz prezentacje posterowe zostaną docenione podczas oficjalnej ceremonii zakończenia konferencji.

Konferencja obejmuje następujące dziedziny: inżynieria chemiczna, aparatura procesowa, inżynieria biomedyczna, nanotechnologia i nanomateriały, inżynieria bioprocesowa, ochrona środowiska oraz inżynieria materiałowa. Będzie ona podzielona na tematyczne sesje plenarne oraz posterowe - każdy uczestnik może zdecydować, czy weźmie udział w jednej z tych sesji, czy też zaprezentuje się w obydwu.

Rejestracja będzie trwała do 17 listopada bieżącego roku, a zapisać można się przez przygotowany przez nas formularz rejestracyjny, dostępny tutaj lub na naszej stronie.

Osobom, które zarejestrują się przed 3 listopada br. przysługuje niższa opłata konferencyjna, w wysokości 90 EUR. Po przekroczeniu tego terminu, obowiązywać zacznie pełna opłata konferencyjna w wysokości 130 EUR, dlatego zachęcam do zapisania się przed tym terminem. W załączniku umieszczam oficjalny harmonogram Konferencji, zachęcam też do obserwowania naszej strony na Facebooku. Pytania dotyczące samej Konferencji, czy zapisów można kierować na nasz mail: eyec.ichip@pw.edu.pl

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o Konferencji Państwa podopiecznym - jest ona kierowana doktorantów, ale też do studentów 1-szego i 2-giego stopnia. Stanowi świetny punkt do przedstawienia swoich badań oraz do dyskusji na ich temat na forum publicznym, międzynarodowym, w języku angielskim.

Mateusz Dygas
Komitet Organizacyjny 12th EYEC