4. edycja Polska Konferencja Sztucznej Inteligencji (PP-RAI 2023)

Data dodania 23/01/2023 - 11:38
Kategorie

4. edycja PP-RAI 2023 odbędzie się w Politechnice Łódzkiej w dniach 24-26.04.2023.

Image

Ważna ścieżka Interdisciplinary Applications of Artificial Intelligence obejmuje interdyscyplinarne badania zahaczające o sztuczną inteligencję. Chociaż głównym wątkiem Konferencji PP-RAI jest sztuczna inteligencja, to wspomniana ścieżka stanowi szansę na zaprezentowanie prac z pogranicza różnych dyscyplin, jak również podejrzenia jak Sztuczna Inteligencja łączy się z różnymi dyscyplinami w wykonaniu innych naukowców oraz firm z Polski.

Zapraszamy zainteresowane osoby do zgłaszania prac, jeśli łączą się w jakiś sposób ze sztuczną inteligencją. Termin zgłaszania prac jest już bliski (27 lutego 2023), najprostszą formą zgłoszenia jest 2-stronicowy abstrakt.

Ścieżka otwarta jest również na przedstawicieli otoczenia społeczno-gospodarczego, którzy wdrażają interdyscyplinarne rozwiązania rynkowe stosujące techniki sztucznej inteligencji. Dla firm może to być ciekawa forma zaprezentowania wyników projektów (np. rozliczenie popularyzacji badań na szczeblu krajowym wymagane przez NCBR), zaś dla naukowców źródło inspiracji do badań i nawiązania cennych kontaktów.

Intencją twórców konferencji PP-RAI jest dostępność i popularyzacja Sztucznej Inteligencji w Polsce.
Konferencja ma być przede wszystkim spotkaniem społeczności skupionej wokół rozwoju Sztucznej Inteligencji w Polsce.
Formuła PP-RAI doskonale wpisuje się zatem w cel naszej Alma Mater i wizję, którą wyznaczył JM Rektor.

Więcej informacji o konferencji znajdziecie Państwo w przesłanym załączniku oraz pod linkiem: https://pp-rai.pl/

 

Załączniki

Strona dziala - zabbix