Konkurs European 360RG-CHEM Challenge

Konkurs 360RG-CHEM Challenge to cykliczne wydarzenie zainicjowane w roku 2023 wspólnie przez Instytut Chemii Organicznej PAN w Warszawie, Wydział Chemiczny Politechniki Łódzkiej oraz Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ma on na celu popularyzowanie badań z obszaru szeroko rozumianej chemii organicznej realizowanych przez magistrantów i doktorantów polskich uczelni i instytutów badawczych.

Udział w Konkursie jest bezpłatny, a do konkursu mogą zgłaszać się osoby prowadzące badania z zakresu chemii organicznej, w ramach dwóch osobno ocenianych poziomów, obejmujących:

• studentów ostatniego roku studiów II stopnia bądź jednolitych studiów magisterskich, jak również absolwentów z roku 2024,
  • uczestników Szkół Doktorskich.

Więcej informacji na stronie konkursu.