Konkurs o nagrodę im. prof. O. Achmatowicza na najlepszą pracę dyplomową Wydziału Chemicznego przygotowaną w roku akad. 2022/2023

Dziekan Wydziału chemicznego Politechniki Łódzkiej ogłasza XV edycję Konkursu o nagrodę imienia profesora Osmana Achmatowicza na najlepszą pracę dyplomową Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej w roku akademickim 2022/2023.

Zgodnie z Regulaminem konkursu, prace rekomendowane przez Dyrektora Jednostki (1 praca inżynierska i 1 praca magisterska) zgłaszają promotorzy. Zgłoszenie (trzy pliki w formacie pdf.) powinno zawierać: list uzasadniający, pracę dyplomową oraz recenzję. Warunkiem dopuszczenia do konkursu jest uzyskanie za pracę dyplomową oceny 5, z egzaminu dyplomowego oceny co najmniej 4 oraz średniej z całych studiów co najmniej 4.

Zgłoszenia (w formie elektronicznej) należy przesyłać na adres: anna.cabaj@p.lodz.pl w terminie do dnia 30 listopada 2023 r.

Laureaci zostaną wyłonieni przez Kapitułę Nagrody do 1 marca 2024 r. Kapituła ma prawo nie przyznać nagrody.

Nagrody sponsorują firmy:
ATLAS Sp. z o.o.