Naukowy Zjazd Wiosenny Sekcji Młodych PTChem

Naukowy Zjazd Wiosenny Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od ponad 25 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii.

Tegoroczny Zjazd odbędzie się w dniach 3-7 maja 2023 roku w Centrum Edukacji Geologicznej UW, w niezwykle urokliwym mieście województwa świętokrzyskiego – Chęcinach (okolice Kielc). Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz młodych naukowców z całej Polski.

W trakcie Zjazdu będzie można wysłuchać wykładów od wiodących naukowców z polskich uczelni wyższych, a także reprezentantów firm współpracujących z SMPTChem. Udział w konferencji umożliwi również nawiązanie nowych kontaktów oraz wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami konferencji.

Rejestracja rusza już od 1 marca, a ilość miejsc jest ograniczona!

Więcej na: https://zjazdy.smptchem.pl