Oferta pracy w firmie HartzLack

Data dodania
Kategorie

Junior - Technik Laborant

Lider na rynku farb i lakierów do drewna w Polsce – firma z ponad 30 letnią tradycją do siedziby głównej w Łodzi poszukuje do Działu Technologicznego osoby mającej wpływ na utrzymanie niezmiennej wysokiej jakości finalnego wyrobu.

Twój zakres obowiązków

  • analiza próbek surowców oraz gotowych produktów zgodnie z wewnętrznym systemem zapewnienia jakości;
  • wykonywanie oraz rejestrowanie analiz składu surowców do produkcji farb i lakierów pod względem fizykochemicznym;
  • przeprowadzanie testów i prób produktowych zgodnie ze zleceniami finalnych użytkowników celem utrzymywania niezmiennej powtarzalnej jakości finalnego wyrobu
  • Raportowanie zdarzeń jakościowych, inicjowanie działań wyjaśniających,
  • Udział w projektach/szkoleniach.

Wymagania pracodawcy

  • mile widziane doświadczenie w pracach laboratoryjnych;
  • wykształcenie kierunkowe średnie (np. liceum lub technikum chemiczne, spożywcze, medyczne itp.) lub wyższe (wydział chemii spożywczej, technologii żywności, mikrobiologii itp.);
  • ambicja połączona z chęcią do poszukiwania rozwiązań aby były lepsze

Oferujemy

  • miłą niekorporacyjną atmosferę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę (pełny etat) lub do doszczegółowienia na rozmowie
  • realny mierzalny wpływ na jakość finalnego wyrobu i rozwój firmy
  • rozwój i dostęp do wiedzy chemicznej związanej z farbami i lakierami
  • dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach
  • bezpłatna kawa, herbata
  • dogodny dojazd do siedziby w Łódź Chojny

Kontakt
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z klauzulami o przetwarzaniu danych osobowych na adres biuro@venga.pl Więcej o firmie na www.hartzlack.pl

Strona dziala - zabbix