Ruszyła XXI edycja „Łódzkie Eureka”

Ruszyła XXI edycja Łódzkie Eureka, wyróżnienia przyznawane przez Radę ds. Szkolnictwa Wyższego i Nauki przy Prezydencie Miasta Łodzi za wybitne osiągnięcia naukowe, techniczne i artystyczne wyróżnione na forum międzynarodowymi lub krajowym, których celem jest promocja twórców (lub zespołów) działających na rzecz rozwoju Łodzi jako ośrodka naukowego i akademickiego.

Do wyróżnienia zgłaszane mogą być wybitne osiągnięcia nagrodzone na arenie międzynarodowej i krajowej w roku poprzedzającym przyznanie wyróżnienia (nagrody PAN, nagrody ministerialne, wyróżnienia i medale zagraniczne, wynalazki i patenty o znaczeniu międzynarodowym, wystawy, festiwale, nagrody i wyróżnienia w konkursach lub inne znaczące osiągnięcia).

Wnioski o przyznanie wyróżnienia wraz z dokumentacją należy składać do dnia 19 lutego 2024 r. w wersji papierowej, w sekretariacie Prorektora ds. nauki u p. Joanny Drożdżewicz, natomiast wersję elektroniczną przesłać na adres office.vrector.science@adm.p.lodz.pl

Wszelkie informacje dotyczące regulaminu Łódzkie Eureka, wnioski zgłoszeniowe Łódzkie Eureka, klauzula informacyjna dla kandydatów oraz klauzula informacyjna dla wnioskujących znajdują się na stronie https://uml.lodz.pl/edukacja/szkoly-wyzsze/lodz-akademicka/lodzkie-eureka-1/