Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego

.

Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego to ogólnopolska konferencja cykliczna, która odbywa się od ponad 20 lat. Tematyka konferencji jest niezwykle szeroka, obejmując zarówno zagadnienia ogólnochemiczne, jak i te związane z chemią i biologią, medycyną, technologią chemiczną, fizyką oraz nanotechnologią. Wydarzenie to gromadzi najzdolniejszych studentów i doktorantów z różnych uczelni wyższych w Polsce, dając im możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji.
Jednym z istotnych elementów konferencji jest udział zaproszonych gości reprezentujących świat przemysłu, firmy oraz instytucje pożytku publicznego. To doskonała okazja dla uczestników do nawiązywania kontaktów zawodowych i rozszerzania swoich horyzontów.
Nie można też zapomnieć o roli konferencji w umożliwianiu młodym chemikom nawiązywania kontaktów naukowych poprzez prezentacje i referaty znanych polskich chemików. To doskonałe środowisko do konsolidacji środowiska naukowego i inspiracji.
Chcielibyśmy poinformować, że tegoroczny Zjazd Zimowy odbędzie 9 grudnia, na Wydziale Chemii Uniwersytetu Łódzkiego. Rejestracja na wydarzenie rozpocznie się 9 października i potrwa do 23 października lub do wyczerpania miejsc. Formularz rejestracyjny będzie dostępny na stronie: https://zjazdy.smptchem.pl

Zapraszamy Państwa do śledzenia naszych stron internetowych oraz kanałów na mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z informacjami o konferencji: