MORE_2024
Data dodania
Kategorie
Jeśli w przyszłym lub kolejnym roku zdajesz maturę i marzysz o studiach w renomowanej uczelni, to mamy dla Ciebie coś absolutnie wyjątkowego! Przygotowanie do matury, zaawansowana wiedza oraz indeks na PŁ – to wszystko czeka na Ciebie w programie rekrutacyjnym MORE z Politechniką Łódzką.
 XV Sesja Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików
Data dodania
Kategorie
W 2024 roku głównym organizatorem XV Sesji Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików jest Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej. XV Sesja Magistrantów i Doktorantów Łódzkiego Środowiska Chemików organizowana jest pod Patronatem Honorowym JM Rektora PŁ, prof. dr hab. inż. Krzysztofa Jóźwika.
PZPTS
Data dodania
Kategorie
Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl
CAS SciFinder Discovery Platform
Data dodania
Kategorie
W imieniu firmy ACS International, Ltd właściciela i dostawcy CAS SciFinder Discovery Platform, pragniemy zaprosić na szkolenie dedykowane społeczności PŁ, poświęcone najbardziej przydatnym funkcjom i najnowszym aktualizacjom tej platformy. Szkolenie będzie prowadzone online, na platformie Teams, w języku angielskim.
Paulina Gątarek
Data dodania
Kategorie
Dr inż. Paulina Gątarek z Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej została wyróżniona przez Komitet Chemii Analitycznej Polskiej Akademii Nauk, otrzymując nagrodę za najlepszą rozprawę doktorską z dziedziny chemii analitycznej.

Strona dziala - zabbix